O nas

Tradycyjna telewizja powoli odchodzi do lamusa. Zwłaszcza w czasie pandemii koronawirusa popularność zyskują usługi OTT typu Netflix, Amazon Prime Video, Apple TV. Także gracze dotychczas kojarzeni z prowadzeniem tradycyjnych stacji telewizyjnych, platform cyfrowych i sieci kablowych inwestują w OTT i wideo na żądanie. Mamy przecież nową usługę internetową Canal+, platformy streamingowe Player.pl, iPla, a wkrótce na polskim rynku pojawią się także projekt TVN, Discovery i Cyfrowego Polsatu, DAZN, Disney+, czy HBO Max. W gąszczu aplikacji dostępnych na Smart TV, czy Android TV trudno się odnaleźć, a co chwilę powstają kolejne. Ten blog jest o telewizji i mediach przyszłości. Informujemy o nowościach, recenzujemy i próbujemy przewidzieć przyszłość. Pomagamy też odnaleźć się w gąszczu usług i wybrać te najciekawsze dla danej osoby. Nie jesteśmy już skazani na linearną telewizję, która jest naszpikowana reklamami lub powtórkami.

Współpraca? kontakt@koniectv.pl

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. more information

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Close