Canal+ Domo także w Polsce!

Canal+ Domo także w Polsce!

1 grudnia platforma cyfrowa Skylink wprowadziła Canal+ Domo do oferty w Czechach i na Słowacji. Kanał, który otrzymał koncesję od polskiej Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji pojawił się się też po polsku w ramach platformy OTT Canal+ przez internet. Poza rodzimą wersją językową, dostępny jest również czeski lektor.

Czy Canal+ wprowadzi na czeski i słowacki rynek także inne swoje kanały tematyczne? Niewykluczone, że Canal+ Domo jest takim balonem próbnym. Jak się przyjmie, to na podobnej zasadzie co poświęcony wystrojom wnętrz, nieruchomościom zadebiutuje np. Kuchnia+ albo filmowy i sportowy Canal+, jeśli pozwolą na to prawa na rynku naszych południowych sąsiadów.

Obecność Canal+ Domo w polskim Canal+ przez internet można też odebrać jako próbę ujednolicenia wizerunków paczki Canal+ z kanałami z nią związanymi. Obecnie poza Canal+ Premium, Canal+ Film, Canal+ Family, Canal+ Seriale, kanałami Canal+ Sport w skład paczki wchodzi Canal+ Dokument. Domo+, Kuchnia+, Planete+, MiniMini+, TeleToon+ nie mają w nazwie słowa Canal+. Być może wkrótce to się zmieni. Na razie Domo+ i Canal+ Domo pokazują inne programy z tej samej tematyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. more information

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Close