Nowy sezon „The Rain” 6 sierpnia. Netflix zaprezentował zwiastun

Nowy sezon „The Rain” 6 sierpnia. Netflix zaprezentował zwiastun

Premiera finałowego sezonu duńskiego serialu o zabójczym deszczu będzie miała miejsce na platformie streamingowej Netflix 6 sierpnia. „The Rain” pokazuje świat po katastrofie spowodowanej przez wirus rozprzestrzeniający się przez tytułowy deszcz, który opanował Skandynawię.

Rasmus i Simon uciekają i próbują uratować to, co pozostało z ogarniętego apokalipsą świata. „The Rain”, który zadebiutował w 2018 roku i był promowany w Polsce m.in. na billboardach jest jednym z najpopularniejszych europejskich seriali Netflixa. Porównalną popularnością cieszy się niemiecki „Dark”, który również pokazuje świat, któremu zagraża katastrofa. Obie produkcje spodobają się młodym i fanom science-fiction, horrorów.

Szkoda, że europejskie produkcje Netflixa mają tak mało odcinków i tak szybko się kończą. Pierwszy sezon „The Rain” osiem, drugi zaledwie sześć. Pierwszy sezon „Dark” ma dziesięć odcinków, a dwa następne po osiem. Porównywalny z tymi serialami amerykański „Stranger things” dwadzieścia pięć odcinków w trzech sezonach. Czwarty sezon tego ostatniego serialu pojawi się najprawdopodobniej w w połowie przyszłego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. more information

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Close