Trzech piratów IPTV aresztowanych

Trzech piratów IPTV aresztowanych

W miejscowości Lytham St Annes w Irlandii Północnej policja przeszukała dom i zatrzymała 28-letniego mężczyznę, który był zaangażowany w sprzedaż pirackich usług IPTV i nielegalnych urządzeń do przesyłania strumieniowego. Podczas przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli Range Rovera Sport SVR V8, kabriolet Audi A5, a także markowe ubrania.

Po aresztowaniu 28-latka policja dotarła do 34-letniego mężczyzny i 30-letniej kobiety, którzy zostali oskarżeni o szereg przestępstw związanych z piractwem i łamaniem praw autorskich. Przed miesiącem w Hiszpania zamknięto popularny także wśród polskich użytkowników piracki serwis oferujący dostęp do kanałów telewizyjnych z całego świata. Do zatrzymań doszło w kilku krajach europejskich, m.in. w Hiszpanii i Niemczech.

źródło: cordcuttersnews.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. more information

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Close