Usługi OTT zastąpią kino? Ciekawe informacje z Indii

Usługi OTT zastąpią kino? Ciekawe informacje z Indii

Tylko jeden na czterech mieszkańców Indii wybrałby się do kina, żeby obejrzeć pożądany film w czasie pandemii koronawirusa. Trzech na czterech woli coraz popularniejsze na subkontynencie serwisy OTT – wynika z ankiety przeprowadzonej przez MoMagic. Co ciekawe koronawirus może zachęcić do kolejnych inwestycji w sprzęt. 72 proc. konsumentów rozważa zakup telewizora z dużym ekranem, aby oglądać swoje ulubione filmy w domu zamiast w kinie.

Także w Polsce coraz popularniejsze są platformy OTT typu Netflix, Player, iPla, TVP VOD. Stowarzyszenia reprezentujące kina i ich pracowników na całym świecie obawiają się, że branżę czeka kryzys i stali bywalcy kin już do nich nie wrócą. Kina w Polsce są otwarte od 6 czerwca. W kinach obowiązują jednak maseczki, więc trudno sobie wyobrazić konsumowanie popcornu takie jak wcześniej. Przed telewizorem w domu z tym problemu nie ma.

źródło: IndiaTVNews.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. more information

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Close