„Sportowy Netflix” w Polsce pod koniec lipca?

„Sportowy Netflix” w Polsce pod koniec lipca?

W marcu znana z transmisji sportowych platforma OTT DAZN ogłosiła, że będzie dostępna w ponad 200 krajach i terytoriach autonomicznych, zależnych na początku maja. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała te plany. Nie było bowiem czego transmitować w związku z zawieszeniem wielu rozgrywek. Teraz sytuacja się zmienia i wracają kolejne transmisje.

DAZN z kolei uznała, że ponieważ ma już wykupione licencje i niepewność gospodarcza na świecie jest duża, to ekspansja na kolejne rynki stała się jeszcze ważniejsza. Dlatego osoby, które pozostawiły swój adres e-mail na stronie DAZN (prawdopodobnie także z Polski) będą mogły wziąć udział w testach beta. Już 24 lipca w ten sposób będzie można obejrzeć walkę bokserską między Vergilem Ortizem Jr i Samuelem Vargasem.

DAZN zdobyła już popularność w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Hiszpanii, Brazylii i we Włoszech. Pokazuje m.in. Premier League, Bundesliga, La Ligę, ale także koszykówkę, futbol amerykański, baseball, hokej na lodzie, tenis, czy sporty walki. Operator chce odnieść sukces na całym świecie i być czymś w rodzaju „sportowego Netflixa”.

źródło: Digitaltveurope.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. more information

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Close